Při nástupu předvánočního období se těšíme na zimní představení – besídky, při kterých se děti mohou pochlubit rodičům a prarodičům tím, co se naučily, zazpívat, zatancovat a předvést program své třídy. První představení se budou konat ve čtvrtek 11. prosince, kdy se na pódiu představí třídy Nursery a Reception.

Další vystoupení pokračuje v pátek 12. prosince s Year 4L a Year 4M, rovněž na Norbertově. Ve stejný den se také představí Nessie třídy se svým programem.

Na závěr, v úterý 16. prosince, se můžeme těšit na vystoupení Year 1T  a Year 1V, opět na Norbertově.

Každé představení je skvělou příležitostí ukázat, co se děti naučily, a užít si společně tvořivou a radostnou atmosféru před zakončením kalendářního roku.

Invitations to Winter Shows at Norbertov