V napínavém závodě mistrovství Evropy si Viktor zajistil 6. místo a Isabella 7. místo, ačkoli do celkového pořadí nebyly uděleny žádné body. Naši akvatlonisté vynaložili obrovské úsilí a užili si krásný závod v areálu Petynka. Gratulujeme také Davidovi, Noahovi, Zuzce, Frantovi a Tychonovi!

Celkově se Tychon působivě umístil na 4. místě ze 136 účastníků s 512 body a Franta na 5. místě s 510 body, oba startovali v 6 ze 7 závodů. Vynikající výkony a oběma gratulujeme! Zvláštní zmínku si zaslouží Izzy, která se umístila na 8. místě ze 128 dívek se 460 body a zúčastnila se 5 ze 7 závodů.

Letos se do XXIII. ročníku zapojilo 30 škol z Prahy a Park Lane si hrdě zajistil 15. místo. Jsem velmi hrdá na všechny naše žáky, kteří se letos zúčastnili! Netrpělivě očekáváme další ročník, jehož první akce se uskuteční v září opět na Petynce. Těšíme se na nové soutěžící z 5. ročníku a naši žáci ze 6. ročníku postoupí do starší kategorie.

Přejeme vám všem fantastické léto! Děkujeme, že jste vynikajícím týmem, který skvěle reprezentuje Park Lane!

In an exciting European Championship race, Viktor secured 6th place, and Isabella claimed 7th, though no points were awarded to the overall standings. Our Aquathlon team put in tremendous effort and enjoyed the beautiful race in the Petynka area. Congratulations

Lucie Měchová
učitelka tělocviku