Job opportunities

School Office Administrator/Receptionist

Park Lane International School v Praze poskytuje již od roku 2006 kvalitní vzdělání v angličtině dětem všech národností od 2 do 18 let. Výuka je vedena podle anglických osnov, nedílnou součástí kurikula je také kvalitní český program. Učitelé, děti a jejich rodiče společně vytváří rodinné prostředí školy, kde jsou respektovány individuální potřeby dětí. Naše pobočky se vyskytují v atraktivních lokalitách v centru Prahy.

Park Lane International School hledá nového člena týmu na pozici

Lokalita: Praha 1
Začátek: Září 2022

Náplň práce:

  • Organizace kancelářské agendy, jenž zahrnuje nejrůznější administrativní úkony pro učitele, děti, rodiče a návštěvníky školy
  • Vedení recepce, uvítání návštěvníků, příjemné a efektivní vedení komunikace s učiteli, rodiči, dětmi a zájemci o školu
  • Řešení každodenních záležitosti; komunikace s rodiči a třídními učiteli ohledně docházky, absencí, nemocí a dalších požadavků
  • Spolupráce s učiteli, zejména v oblasti komunikace s rodiči
  • Zajišťování kancelářských potřeb a dalších materiálů pro učitele a studenty
  • Udržování dobře organizované databáze a archivace dat
  • Asistence s organizací školních výletů, kroužků apod., včetně požadavků na stravování, pozvánek
  • Koordinace různých školních aktivit a programů (např. třídní schůzky, workshopy a jiné školní akce)
  • Spolupráce s oddělením PR a marketing na školních projektech a veřejných akcích školy
  • Spolupráce s pracovníky ostatních kanceláří při dokončování rozsáhlých nebo časově náročných úkolů, projektů nebo mimořádných událostí.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou znalost AJ – slovem i písmem
  • týmového ducha
  • samostatný a aktivní přístup k práci, výborné komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilitu, pečlivost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • pozitivní a pro-aktivní přístup
  • reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • vstřícný a přátelský mezinárodní kolektiv
  • motivující pracovní prostředí zajímavou a pestrou práci v příjemném kolektivu
  • zázemí dynamické společnosti, jež se neustále vyvíjí
  • prostor pro seberealizaci a podporu při dalším profesním rozvoji
  • 7 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba v době školních prázdnin
  • benefity zahrnující stravování, možnost školení, účast na školních akcích a akcích partnerů školy a dalších společenských akcí, Multisportka aj.
  • Máte-li o tuto pozici zájem a splňujete-li požadovaná kritéria, budeme se těšit na Váš životopis spolu s motivačním dopisem v AJ I v ČJ

Máte- li zájem o tyto pracovní pozice a jste přesvědčení, že jste tím správným kandidátem pro tuto práci, zašlete nám prosím svůj aktuální strukturovaný životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na kgerychova@parklane-is.com.

Těšíme se na Vaše reakce.

G+
Gmail

Branch

This value should not be empty.

Starting date

Student

First Name

Last Name

Gender

Address

Nationality

Date of Birth

Birth ID

Passport ID

Health Insurance

At School my child will be called

Spoken languages

Health Information

Please specify all health informations or medical conditions (allergies, injuries, illnes etc.) which could be
important to us:

Could not submit the form. Please make sure the form is filed correctly.

Open Day on 18th October

Interview with Jakub S about applying to Oxford University

News, views & events

ico_arrow

Contacts

Useful links

  • Prague 1
  • Park Lane International School
  • Valdštejnská 151/6a
  • 118 01 Praha - Malá Strana
  • IČO 284 655 98
  • Prague 6
  • Norbertov 3
  • 162 00 Praha 6 - Střešovice

  • Prague 5
  • Nessie English Preschool
  • Nad Bertramkou 10
  • 150 00 Praha 5 - Smíchov
  • IČO 275 68 628
ico_search
ico_arrow