... preparing the young
people of today for the unknown
occupations of tomorrow

Join us For Our Annual Park Lane Winter Market

Winter Class Assemblies

ico_search

News, views & events

ico_arrow

Contacts

 
 

Useful links

 • Prague 1
 • Park Lane International School
 • Valdštejnská 151/6a 
 • 118 01 Praha - Malá Strana
 • IČO 284 655 98
 • Prague 6
 • Park Lane International School
 • Norbertov 3
 • 162 00 Praha 6 - Střešovice
 • IČO 284 655 98


 • Prague 5
 • Nessie English Preschool
 • Nad Bertramkou 10
 • 150 00 Praha 5 - Smíchov
 • IČO 275 68 628

Mezinárodní škola Praha

Mezinárodní škola Park Lane International School poskytuje kvalitní vzdělání v anglickém jazyce. Naše víceleté anglické gymnázium na Praze 1 bude studenty připravovat na zkoušky IGCSE a IB. Britská základní škola se nachází v Praze 6 - Střešovicích v klidné lokalitě plné zeleně. Mezinárodní střední škola je umístěna v centru města na Malé Straně (Praha 1). Obě mezinárodní školy jsou výborně dostupné autem i městskou dopravou. Jak budova anglické školy v Praze 6, tak anglické gymnázium, jsou nově rekonstruovány a poskytují komfortní prostory pro kvalitní, moderní výuku. Vysoký poměr učitelů k dětem zajišťuje na anglické základní škole i na osmiletém anglickém gymnáziu individuální přístup.

Britská základní škola a mezinárodní gymnázium Praha

Park Lane International School, mezinárodní škola na Praze 6 a nové víceleté anglické gymnázium na Praze 1, má kromě kvalitní výuky v anglickém jazyce, také bohatou nabídku dalších aktivit. Rozličné kroužky, které naše britská ZŠ a mezinárodní SŠ nabízejí, jsou zaměřené jak na humanitní 

nebo kreativní činnosti, tak i na praktické dovednosti nebo sportovní činnost (například fotbalové zápasy proti Riverside International School). Dalším obohacením výuky na britské základní škole na Praze 6 a mezinárodní střední škole na Praze 1 jsou výlety a akce, které jsou volené tak, aby vhodně doplňovaly znalosti získané při studiu na mezinárodní základní i střední škole. Pobočku naší mezinárodní školy máme i na Praze 5.

Anglická základní škola a osmileté gymnázium Praha

Všichni učitelé anglické ZŠ a mezinárodní SŠ Park Lane International School mají vzdělání potřebné pro práci s dětmi a zkušenosti s působením na mezinárodních školách v České republice a po celém světě. V průběhu působení v naší anglické základní škole na Praze 6 a víceletém mezinárodním gymnáziu na Praze 1 si učitelé nadále zvyšují odbornou kvalifikaci v rámci programu profesionálního rozvoje tak, aby měli dostatečný rozhled v nejnovějších trendech výchovy a vzdělávání dětí a mládeže. Pobočku naší mezinárodní školy máme i na Praze 5.

Víceleté mezinárodní gymnázium

V září 2013 otevře Park Lane International School víceleté mezinárodní gymnázium a postupně pokryje kompletní školní docházku až do maturity. Mezinárodní střední škola zahrnuje třídy Year 7 - Year 13 a připraví studenty na složení zkoušek IGCSE a IB.

Anglického gymnázium

Studenti anglického gymnázia budou na konci Year 11 skládat mezinárodně uznávané zkoušky IGCSE. Celé studium pak bude na konci Year 13 zakončené složením mezinárodní maturity IB (International Baccalaureate). V rámci českého programu se studenti české národnosti budou na osmiletém anglickém gymnáziu připravovat i na složení maturitní zkoušky z českého jazyka. Centrální lokalita víceletého anglického gymnázia přináší studentům možnost naplno využít všeho, co Praha nabízí.

Mezinárodní střední škola

Absolventi mezinárodní střední školy Park Lane International School budou vybaveni pro život kvalitním vzděláním a plně připraveni na nejrozličnější kariérní výzvy i pokračování ve studiu na vysokých školách u nás i ve světě. Naše víceleté anglické gymnázium je situováno na Praze 1.

ico_arrow