Rádi bychom vás informovali o šestém ročníku konference PLISMUN, kterou pořádají a vedou studenti Park Lane ve dnech 8. – 11. února 2024 v našem krásném kampusu IB na Úvoze. Park Lane International School Model United Nations (PLISMUN) je konference, na níž studenti ve věku od 13 do18 let diskutují o tématech globálního významu s tím, že zastupují jednotlivé země v simulaci vybraných výborů OSN. Více informací o týmu se dozvíte zde.

PLISMUN ’24 má 6 výborů, což znamená, že si mezi jednotlivými výbory najdou své místo jak začínající delegáti, tak ostřílení debatní veteráni, což poskytuje diskutujícím i posluchačům různé úrovně obtížnosti.

V posledních letech zaznamenaly konference Model United Nations (MUN) po celém světě pozoruhodný nárůst popularity a místa na konferencích se zaplňují nebývalým tempem. Tento trend nejen poukazuje na rostoucí zájem mladých lidí o globální záležitosti, ale také podtrhuje význam MUN jako platformy pro podporu diplomacie, kritického myšlení a mezinárodní spolupráce.

Těšíme se na vysokou účast a zajímavé debaty !