O výuce

Cambridge IGCSE

Úvod do programu IGCSE

Program International General Certificate of Secondary Education (IGCSE) společnosti Cambridge International Examinations je vyvážený mezinárodní učební plán, který je navržen tak, aby podporoval vysoké akademické standardy prostřednictvím praktického přístupu k výuce a učení.

Učební plán se skládá ze studijního programu vedoucího ke zkouškám, které se obvykle skládají ve věku šestnácti let. Úspěšní studenti získají mezinárodně uznávanou kvalifikaci: International General Certificate of Secondary Education včetně samostatného certifikátu pro každý jednotlivý předmět.

Učební plán je vhodný pro studenty všech národností a všech úrovní schopností. Je ideální přípravou pro studium na vyšších úrovních, jako je například International Baccalaureate Diploma Program (IBDP). Zkoušky IGCSE se vyučují ve více než 100 zemích světa a jsou uznávány jako kvalifikace pro účely maturity nebo ekvivalence na univerzitách ve Spojeném království a mnoha dalších zemích.

IGCSE obsahuje širokou škálu předmětů s osnovami, které jsou pravidelně revidovány, aby držely krok s vývojem vzdělávací praxe a aby splňovaly požadavky škol po celém světě.