Naše škola

Služby školy

Doprava školním autobusem

Do školy i ze školy může Vaše dítě cestovat naším školním autobusem. Dbáme na to, aby tyto autobusy byly plně vybaveny dětskými ochrannými pásy a splňovaly požadavky všech bezpečnostních nařízení pro přepravu dětí.
Tato služba je velmi žádaná, a proto doporučujeme vyžádat si ji v předstihu, abychom Vám byli schopni vyhovět. Podrobnější informace o trasách a cenách Vám sdělíme v kanceláři školy.

Pokud se rozhodnete, že přepravní službu školními autobusy nebudete využívat, vezměte prosím na vědomí, že jakmile bude příslušná dopravní trasa pro daný školní rok stanovena, nové požadavky budou schvalovány pouze v případě, že bude k dispozici volné místo.

Trasy našich školních autobusů jsou plánovány jednou ročně, vždy před prvním školním dnem. I když se snažíme učinit pro zajištění přepravy našich žáků maximum, nedokážeme vždy vyhovět všem požadavkům na změnu nástupního místa, k nimž může v průběhu školního roku dojít.

Stravování ve škole

Obědy a svačiny
Rádi bychom Vás informovali, že Park Lane International School nabízí s ohledem na alergie pouze potraviny neobsahující žádné ořechy.

Náš poskytovatel obědů a svačin
Naším dodavatelem je Fresh & Tasty. Tato společnost byla založena v roce 2009 jako dosud poslední divize skupiny Zátiší Group. Specializuje se na přípravu dětských jídel s vysokým standardem v oblasti chuti a čerstvosti. Našim dětem nabízí jídelníček s maximálním důrazem na místní a sezonní produkty.