Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na kávové dopoledne PSA (PARENT-STAFF ASSOCIATION), které se koná 8. listopadu od 8.30 do 10.00 v našem IB centru na Úvoze.

PSA je partnerská spolupráce mezi rodiči, učiteli a zaměstnanci školy. Naším hlavním cílem je zlepšit vzdělávací zkušenosti a pěstovat smysl pro komunitu a spolupráci, podporovat komunikaci.

Prvním krokem k zapojení do našich aktivit PSA je oslovení a vyjádření zájmu. E-mailová adresa PSA, psa@parklane-is.com, je vaší vstupní branou k navázání tohoto spojení. Ať už jste rodič, učitel nebo zaměstnanec školy, neváhejte a pošlete nám e-mail, kde se představíte, zeptáte se na dotazy, které Vás zajímají nebo se podělili o své nápady. Je to často nejjednodušší a nejpřímější způsob, jak dát najevo svůj zájem účastnit se.

Zapojení do aktivit PSA ve škole je skvělý způsob, jak pozitivně ovlivnit vzdělávání vašich dětí a celé školní komunity. Oslovením, připojením se k online skupinám, účastí na schůzkách, dobrovolnictvím a sdílením svých nápadů se můžete aktivně podílet na utváření budoucnosti školy. E-mailová adresa, skupina na Facebooku a kalendář Google jsou nástroje určené k tomu, abyste se mohli snadno začlenit. Proto neváhejte – zapojte se ještě dnes a přispějte k aktivitám PSA ve škole!

Těšíme se na setkání s vámi !